Karta paysafecard

Internet jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem naszych czasów. Prawdą jest, że sieć to skarbnica wiedzy oraz rozrywki. Nie da się jednak zaprzeczyć temu, że bywa w niej także niebezpiecznie. Szczególnie problematyczne jest dochodzenie przestępstw związanych z wyłudzeniem danych w sieci. A jak dobrze wiadomo, posiadając wrażliwe dane jakiegoś człowieka, można wykorzystać je na różne, niekoniecznie pozytywne sposoby. Jak ustrzec się przed zhackowaniem tożsamości online? Jest ich zapewne kilka, jednak, jeśli idzie o bezpieczeństwo danych związanych z bankowością elektroniczną, koniecznie powinniśmy wypróbować paysafecard. Czym jest ta usługa i na potrzeby kogo odpowiada?

Co to jest paysafecard?

Wyjaśniając czym jest paysafecard należy stwierdzić, iż jest to międzynarodowy dostawca rozwiązań płatniczych typu pre-paid. Co istotne, system ma akceptację nadzoru bankowego, więc nie ma obaw, że usługodawca działa w sprzecznie z prawem lub na jego marginesie. Karta paysafecard pomaga użytkownikom płacić bez konieczności podawania swojego numeru karty na wszystkich witrynach, które tego żądają, a staje się to coraz popularniejszy sposób płatności np. za streamingi czy gry.

Karta paysafecard jest zabezpieczona 16-cyfrowym PIN-em, dlatego możemy korzystać z niej bez strachu o to, że z kolei to dane tej karty zostaną ukradzione. Kilkunastocyfrowe ciągi liczb są bardzo trudne do odgadnięcia, a nad bezpieczeństwem systemu paysafecard cały czas czuwa cały sztab ludzi. Nie ma więc możliwości, że kupując usługę u autoryzowanego dostawcy, padniesz ofiarą hackera przez wzgląd na korzystanie z paysafecard.

Komu przyda się paysafecard?

Jeśli do tej pory nie słyszałeś/aś o paysafecard, z pewnością zastanawiasz się, czy jest to udogodnienie, którego potrzebujesz w swoim życiu. Generalnie funkcjonuje przekonanie, że w XXI w. każdy z nas, w geście dbałości o wrażliwe dane, powinien rozważyć posiadanie portfela lub karty wirtualnej. Ogranicza to bowiem bezpośrednie ryzyko wyłudzenia danych przez oszustów. Zwykło się jednak mówić, że najbardziej paysafecard przyda się osobom, które dużo czasu spędzają na zakupach w sieci, lub gamerom, którzy powszechnie kupują nowe przedmioty w ulubionych grach. Z powodu tego, że środowisko gry komputerowej nie jest specjalnie zabezpieczone pod kątem płatności internetowych, lepiej zawsze posługiwać się w tym systemie wirtualną kartą, aniżeli tą oficjalną.

Jak kupić paysafecard?

Zainteresowany technologią paysafecard? Teraz z pewnością zastanawiasz się, gdzie możesz najszybciej założyć wirtualną kartę. Sprawa jest banalnie prosta. Wystarczy, że wejdziesz na stronę mojeplatnosci.pl i zalogujesz się do systemu. Ta witryna jest jedynym w Polsce autoryzowanym dostawcą usługi, więc korzystając z polecanej platformy, masz pewność, że Twoje dane osobowe zabezpiecza system, za którym stoją ludzie z twarzą i sztab programistów codziennie zajmujących się czuwaniem nad szczelnością systemu.

Aby dokonać pełnej rejestracji, wystarczy wpisać nazwę strony, wybrać nominał, w którym chcemy dokonywać płatności online, uzupełnić formularz z naszymi prawdziwymi danymi oraz wybrać nazwę naszego banku, w celu potwierdzenia tożsamości. Kolejno pozostaje nam jedynie doładować konto paysafecard. Jest to bardzo szybki i intuicyjny system. Obecnie każdy użytkownik może bez prowizji i wychodzenia z domu doładować swoją kartę kwotą 20, 30, 50, 100 lub 200 zł. Oczywiście każdy może także kilkukrotnie tego samego dnia dokonać doładowania karty pre-paid, w ten sposób, aby dysponować taką kwotą, która jest rzeczywiście potrzebna.

Paysafecard – podsumowanie

Jak zatem zapewne zdążyłeś/aś się zorientować, paysafecard to jedna z najbezpieczniejszych metod płatności w Internecie. Swoje dane podajesz wyłącznie w miejscu, które jest strzeżone przez wyszkoloną obsługę, a w innych częściach sieci Twoje transakcje są w pełni zaszyfrowane i odporne na ataki oszustów. Nie zwlekaj i zapoznaj się z polityką paysafecard już dziś!