Zmywarka do zabudowy 60 cm – ranking

Trudno byłoby chyba znaleźć osobę, która lubi zmywać naczynia. Na szczęście nie musisz już robić tego ręcznie, a zmywarka do naczyń nie jest już żadnym luksusowym wyposażeniem i może sięgnąć po nią każdy z nas do własnego domu. Jaką zmywarkę powinieneś wybrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie ranking zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm, który, mamy nadzieję, pomoże Ci w wyborze modelu odpowiedniego do swojego gospodarstwa domowego.

Zmywarka do zabudowy Whirlpool WCIO 3T341 PES

Whirlpool WCIO 3T341 PES

Marka Whirlpool specjalizuje się w wysokiej jakości, nowoczesnych urządzeniach domowych, więc jej obecność w naszym rankingu zmywarek do zabudowy 60 cm nie może dziwić. Model WCIO 3T341 PES to urządzenie z wyższej półki w tej kategorii. Wybierając je, nie musisz praktycznie martwić się o żadne z potencjalnych minusów, jakie mogą towarzyszyć użytkowaniu zmywarki do naczyń. Model zużywa 214 kWh oraz 2660 l wody, a także cechuje się poziomem hałasu sięgającym zaledwie 41 dB. Nie musisz zatem obawiać się ani dużego zużycia prądu ani też uciążliwego hałasu podczas zmywania. To sprzęt o jednych z lepszych parametrów, jakie możesz znaleźć obecnie na rynku. Wartą uwagi nowością jest system PowerCleanPro, czyli inteligentne czujniki, które dostosowują ciśnienie wody do stopnia zabrudzenia naczyń. NaturalAirDry to z kolei system uchylający drzwiczki po ukończeniu mycia, co pozwala na suszenie naczyń w sposób ekonomiczny, z wykorzystaniem powietrza znajdującego się poza urządzeniem. Jest to również bardzo wydajna zmywarka, jeśli chodzi o ilość naczyń, które możesz umyć – pomieści aż 14 kompletów!

Zmywarka do zabudowy Beko DIN28433

Beko DIN28433

Kolejna pozycja w naszym rankingu zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm to Beko DIN28433. Cechuje się zbliżonymi, jedynie niewiele niższymi parametrami niż model opisywany powyżej – 237 kWh oraz 2660 l zużycia wody i praca z głośnością 42 dB. Rodzaj mycia dostosujesz przy pomocy 8 dostępnych programów zmywania. Nowinkami technologicznymi zastosowanymi przez producenta jest m.in. system inteligentnego suszenia Closed Fan Drying System.

Zmywarka do zabudowy Bosch SMV4HTX31E

Bosch SMV4HTX31E

Bosch to jeszcze jedna z firm-ikon sprzętów wyposażenia domowego. Zużycie, jakie osiąga ten model wynosi 258 kWh oraz 2600 l wody. Hałas generowany przez urządzenie jest na wyższym poziomie niż w przypadku wymienionych powyżej urządzeń, lecz wciąż jest to różnica niewielka, stawiająca zmywarkę Bosch w czołówce w tej kategorii – 46 dB. Funkcja Extra przedłuża proces suszenia, zwiększając tym samym jego efektywność. Wielkościowo to urządzenie nieco mniejsze od konkurentów – pomieści 12 kompletów naczyń. Funkcja VarioSpeed Plus skraca natomiast czas mycia nawet o 66 %.

Zmywarka do zabudowy Siemens SN63HX37VE

Siemens SN63HX37VE

Ostatnia propozycja z naszego rankingu zmywarek do zabudowy 60 cm to sprzęt kolejnej znanej marki – Siemens. Roczne zużycie wynosi 2660 l wody oraz 262 kWh, a poziom hałasu – 46 dB. Jest to optymalne połączenie parametrów również stawiających to urządzenie w czołówce zmywarek do zabudowy dostępnych obecnie na rynku. Sześć różnych programów, pojemność na 13 kompletów naczyń, a także zabezpieczenie przed zalaniem to również opcje, które znacząco poprawiają komfort użytkowania na co dzień. W razie potrzeby możesz ponadto skrócić czas mycia w każdym z programów o 50 %.

Jaką zmywarkę do naczyń wybrać do swojego gospodarstwa domowego? Najnowsze możliwości technologiczne sprawiają, że wybór jest naprawdę bardzo duży, czego dowodem są opisywane powyżej urządzenia. Wypróbuj przedstawione w naszym rankingu zmywarek do zabudowy 60 cm urządzenia już teraz w swoim gospodarstwie domowym.