Przecinarka do glazury na mokro – ranking

Układanie glazury nie bez powodu jest zajęciem, na które bardzo często nie decydujemy się samodzielnie, lecz zatrudniamy do tego profesjonalistów. Samo jej położenie to jedno, najpierw trudności możesz spotkać z właściwym przycięciem i dopasowaniem płytek. Nie wykonasz tych prac poprawnie bez odpowiednich narzędzi. Jaka przecinarka do glazury będzie najlepszym wyborem dla Ciebie? Zobacz nasz ranking przecinarek do glazury na mokro!

Przecinarka do glazury Norton Clipper TR202

Norton Clipper TR202

>>> Kup tutaj <<<

Na samym początku naszego rankingu profesjonalnych przecinarek do glazury na mokro znajduje się sprzęt marki Norton Clipper. Firma ta specjalizuje się w narzędziach stricte profesjonalnych, dedykowanych na rynek budowlany i konstrukcyjny, przeznaczonych do takich zadań, jak cięcie, wiercenie oraz szlifowanie. Produkty tej firmy zyskały już status artykułów o zasięgu globalnym. Model Norton Clipper TR202 to zatem produkt, który z powodzeniem możemy polecić nie tylko amatorom, ale też specjalistycznym firmom, poszukującym sprzętu o ściśle sprecyzowanych parametrach. Model ten ma moc 900 W, co jest w tej kategorii produktów wynikiem naprawdę imponującym. Długość cięcia wynosi 650 mm, a jego zakres ukośny – od 0 do 45 stopni. Dzięki składanej konstrukcji doskonale sprawdza się w terenie, czyli np. na budowach. Nie może zatem dziwić fakt, że jest to sprzęt chętnie wybierany właśnie przez profesjonalistów.

Przecinarka do glazury RUBI ND-180 BL

RUBI ND-180 BL

>>> Kup tutaj <<<

Kolejna propozycja z naszego rankingu przecinarek do glazury na mokro to model marki Rubi Tools. Produkty grupy Rubi obecne są na rynkach już od ponad 70 lat i również dedykowane są dla specjalistów budowlanych. Ponownie zatem nie musisz obawiać się o to, że trafisz na produkt niezbyt wytrzymały, przeznaczony do nieprofesjonalnej, niezbyt intensywnej pracy. Przecinarka do glazury RUBI ND-180 BL to wyjątkowe wyposażenie ze względu na swoją kompaktową budowę. Może ciąć na mokro poprzez zanurzenie. Doskonale sprawdzi się do obróbki płytek szklanych, marmurowych, gresowych, czy ceramicznych. Całość sprzętu waży zaledwie około 13 kg i bez problemu zmieści się w dołączonej do zestawu walizce. Może być więc on wykorzystywany w wielu miejscach, co jest kolejnym atutem pod kątem ewentualnego zakupu tego modelu na profesjonalny plac budowy.

Przecinarka do glazury na mokro DeWalt DWC410

DeWalt DWC410

>>> Kup tutaj <<<

Aby zapewnić różnorodność w naszych propozycjach i przedstawić całe spektrum urządzeń z opisywanej kategorii, nie mogliśmy pominąć również sprzętu marki DeWalt. To marka o blisko stuletniej tradycji, założona przez Raymonda Dewalt. Jej charakterystycznym znakiem, który kojarzyć mogą nawet osoby nieinteresujące się profesjonalnymi narzędziami, jest żółto-czarna kolorystyka sprzętów. Nie inaczej jest oczywiście w przypadku przecinarki do glazury na mokro DeWalt DWC410. Posiada ona silnik 1300 W. Umożliwia skuteczne cięcie nie tylko porcelany, czy granitu, ale nawet betonu i kamienia. W zestawie znajduje się diamentowa tarcza. Możliwe jest ukośne cięcie 45 stopni. Jedynym minusem, na który mogą skarżyć się w szczególności profesjonaliści, jest niezbyt wydajne odprowadzanie wody, która gromadzić się będzie przy operatorze maszyny.

Postaw na wydajny sprzęt do obróbki glazury i skończ z wszelkimi problemami związanymi z przecinaniem oraz dopasowywaniem płytek. Zobacz propozycje z naszego rankingu profesjonalnych przecinarek do glazury na mokro i zobacz, jaką przecinarkę warto wybrać.