Maszynki do strzyżenia włosów - ranking

Trwająca wciąż pandemia niejednego z nas zmusiła do spróbowania swoich sił jako fryzjer w domowym zaciszu. Okresowo otwierane i zamykane salony fryzjerskie ograniczyły dostęp do tego rodzaju usług i sprawiły, że sprzęt fryzjerski na domowe potrzeby zyskał dużą popularność. Do sprawnego obcięcia włosów przyda się funkcjonalna maszynka wysokiej jakości. Dziś mamy dla Ciebie ranking maszynek do strzyżenia włosów – zachęcamy do zapoznania się z nim już teraz!

Maszynka do strzyżenia włosów Panasonic ER1512

Panasonic ER1512

>>> Kup tutaj <<<

Panasonic to producent wyposażenia elektronicznego znany większości z nas z wielu innych kategorii produktów. Ma na tyle wypracowaną markę, że widząc samą nazwę Panasonic na produkcie, możemy być pewni, że otrzymamy sprzęt co najmniej solidny, a z pewnością lepszy niż urządzenia mniej znanych firm, niewiadomego pochodzenia. Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Panasonic ER1512 spełni oczekiwania zarówno zawodowych fryzjerów, jak i amatorów szukających wyposażenia na prywatny użytek. Model ten wyróżnia się innowacyjnym ostrzem tytanowym X-TAPER. Zapewnia ono większy obszar krawędzi tnącej. Akumulator zapewni 70 minut pracy, a naładowanie urządzenia zajmuje jedyne 60 minut. Producent wyeliminował również wszelkie ewentualne problemy dotyczące kształtu maszynki, które można spotkać w niektórych modelach konkurencyjnych marek – maszynka cechuje się wysokim poziomem ergonomiczności i dopasowania do dłoni użytkownika.

Maszynka do strzyżenia włosów BaByliss Pro FX8700GE Gold

BaByliss Pro FX8700GE Gold

>>> Kup tutaj <<<

BaByliss to kolejna ze znanych marek w naszym rankingu maszynek do strzyżenia, lecz producent ten specjalizuje się wyłącznie w sprzęcie typowo fryzjerskim. Sprzęt wyróżnia się już na pierwszy rzut oka efektownym designem i złotą barwą obudowy. Równie wyjątkowe cechy kryją się jednak we wnętrzu maszynki. Ostrze wykonane jest z niezawodnej i bezpiecznej dla skóry stali nierdzewnej, a w zestawie znajduje się 8 nakładek dystansujących, co pozwala na stworzenie różnorodnych stylizacji zarówno na męskiej, jak i damskiej głowie. Z BaByliss Pro FX8700GE Gold można korzystać bezprzewodowo (czas pracy aż 120 minut!) lub przewodowo. W przypadku tego modelu oprócz samych wyjątkowo korzystnych parametrów technicznych ważny jest zatem również wygląd, co może przekonać niejedną osobę, np. ze względu na brak miejsca do schowania maszynki i konieczność przechowywania na wierzchu na półce w łazience lub innym pomieszczeniu.

Maszynka do strzyżenia włosów Wahl Icon

Wahl Icon

>>> Kup tutaj <<<

Wahl to ceniona amerykańska marka produktów do pielęgnacji. To propozycja dedykowana w szczególności dla tych z naszych czytelników, którzy cenią niezawodność urządzeń, niską awaryjność i możliwość korzystania z nich przez długi czas. Jest to wersja sieciowa z wydajnym silnikiem, sprawdzająca się w pracy z włosami różnego typu oraz do różnych rodzajów fryzur. Stylizację ułatwią też 4 nakładki dystansujące.

Maszynka do strzyżenia włosów Fox Wood

Fox Wood

>>> Kup tutaj <<<

Fox Wood to jeszcze jeden model w naszym rankingu maszynek do strzyżenia włosów, który zachwyci Cię nie tylko swoimi możliwościami, ale też wyglądem. Zastosowano bowiem charakterystyczną obudowę stylizowaną na naturalne drewno. Poza tym możesz oczekiwać standardu dla profesjonalnych sprzętów do strzyżenia – 120 minut pracy na pełnym naładowaniu oraz ostrze ze stali nierdzewnej. W zestawie znajduje się pięć nakładek. Cicha praca to z kolei zaleta, która zadowoli profesjonalistów pracujących ze sprzętami fryzjerskimi przez wiele godzin każdego dnia. Możliwość pracy bezprzewodowej, a także na kablu również podwyższają komfort pracy.

Wybierz propozycje z naszego rankingu profesjonalnych maszynek do strzyżenia włosów i wypróbuj je w praktyce!

Już wkrótce temat: „Profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów dla fryzjerów”.