serwis obiadowy

Spędzaj przyjemne chwile w swoim stylu. Wspólnie spożywane posiłki przy rodzinnym stole to niedoceniane momenty, których wartość powinno się dostrzegać jak najczęściej. Uznanie przychodzi dużo łatwiej, gdy uda się wykreować wyjątkową atmosferę nie tylko przy stole, ale także na nim. W tym przypadku mowa głównie o aranżacji i zastawie. Sprawdź, jaki serwis obiadowy warto kupić, aby posiłki w gronie rodziny, przyjaciół i bliskich smakowały wyborniej niż zwykle.

Gdzie kupić elegancki serwis obiadowy?

Delikatne zdobienia, a może abstrakcyjne wzory? Wybór zależy od naszych osobistych preferencji. Jeśli chcemy kupić serwis obiadowy, warto zatem zajrzeć do takiego sklepu, którego asortyment zawiera co najmniej kilkanaście różnych propozycji. Takim miejscem jest chociażby Pięknowdomu.pl. To sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą akcesoriów kuchennych, zastawy stołowej oraz dodatków aranżacyjnych. A całej ofercie towarzyszy jeden cel – uczynić z domu lub mieszkania piękne miejsce.

Z asortymentu tego e-sklepu wybraliśmy kilka propozycji serwisów obiadowych. Wśród nich są zestawy doskonale dopasowane pod kątem estetycznym i funkcjonalnym do różnych potrzeb, gustów i upodobań. Pomyśleliśmy o wystawieniu rekomendacji tym naczyniom, które nadają się do codziennego użytkowania, jak i porcelanie, którą dobrze jest przechować w bezpiecznym miejscu na specjalne okazje. Oto wyniki naszych wysiłków selekcyjnych.

Spraw sobie serwis obiadowy

Doskonałą propozycją do zaprezentowania na początek jest serwis obiadowy MariaPaula Natura. To zestaw wyrażający prostotę projektowania, która idzie w parze z lekkością zastosowanego wzornictwa. Nie ma tu miejsca na fantazyjne zdobienia czy nietypową formę geometryczną. Czyste piękno białej porcelany przemawia na tyle donośnym głosem, że nie potrzeba do cieszenia się jej widokiem dodatkowego wsparcia.

A mimo to MariaPaula Natura zaskakuje. Przede wszystkim fakturą, która przywodzi na myśl korę drzewa, co tłumaczy nazwę kolekcji. To kapitalna propozycja do postawienia w rustykalnej jadalni lub tej wykończonej i urządzonej w swobodnym stylu boho. Zestaw składa się z tuzina talerzy głębokich i płytkich (w dwóch rozmiarach: 22 i 28 cm).

Bardziej wytwornym kompletem jest MariaPaula Złota Linia. Ten serwis obiadowy w kolorze ecru wyróżniają ręcznie malowane zdobienie, które znakomicie komponują się w zestawieniu z ponadczasową porcelaną. To propozycja dla osób, które preferują styl klasyczny, hampton lub art deco. Bardzo podobny jest też serwis obiadowy MariaPaula Nova Złota Linia, w którym fason jest jednak minimalistyczny i nowocześniejszy.

Czujesz pociąg do artystycznych zdobień? Wybierz serwis obiadowy Karolina Splendor. Białą porcelanę pokryto rozbryzganymi plamami złotej lub platynowej farby. Daje to ciekawy efekt, który ożywia klasyczny fason zestawu. Sprawdź też inne propozycje na stronie sklepu internetowego Pięknowdomu.pl. Oprócz produktów marki MariaPaula oraz Karolina znajdują się tam jeszcze porcelanowe serwisy obiadowe Altom Design, które są równie eleganckie, a przy okazji można je nabyć w atrakcyjnej cenie.