Słuchawki Samsung Galaxy Buds

Funkcja aktywnej redukcji szumów (ANC) przestała być domeną tylko dużych słuchawek nausznych i wokółusznych. Specyficzna budowa słuchawek dokanałowych sprawia, że same w sobie redukują hałas, a w połączeniu z ANC można uzyskać naprawdę zaskakujące efekty. Najlepszym przykładem są słuchawki Samsung Galaxy Buds. Poznaj je bliżej i doświadcz ciszy nawet w centrum miasta w godzinach szczytu!

Zaawansowane ANC w Galaxy Buds2 Pro

Czy słuchawki dokanałowe mogą skutecznie redukować hałas otoczenia? Oczywiście i to w najlepszym możliwym wydaniu! Model Galaxy Buds2 Pro posiada aktywną redukcję szumów (ANC) w oparciu o trzy wysokoczułe mikrofony, dzięki czemu skutecznie eliminuje hałas otoczenia. Długie noszenie i obawa o komfort? Niepotrzebnie! Teraz możesz cieszyć się komfortowym dopasowaniem dzięki ergonomicznemu kształtowi słuchawek[1]. Oprócz tego udoskonalona technologia przepływu powietrza pomaga zredukować nacisk na kanał słuchowy i minimalizować hałas – zapewniając komfort i czystość dźwięku nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki, długich konferencji online czy oglądania kolejnego odcinka ciekawego serialu!

Słuchawki douszne Samsung i dźwięk jak z sali koncertowej?

Można opisywać to tysiącem słów, a i tak najlepiej sprawdzić to samodzielnie! Samsung Galaxy Buds2 Pro, dzięki inteligentnemu dźwiękowi 360, zapewnia jeszcze bardziej realistyczne doznania dźwiękowe. Zaawansowane algorytmy 360 Audio z funkcjami Direct multichannel (5.1ch / 7.1ch / Dolby Atmos) i Enhanced Dolby Head Tracking sprawiają, że każdy ruch jest zsynchronizowany, tworząc niesamowite, interaktywne doświadczenie. Funkcja dźwięku dookólnego jest w stanie nawet zlokalizować kierunek dźwięku, gdy poruszasz głową, zapewniając ci przestrzenne doświadczenie[2]. Nie wierzysz? Najlepiej przekonaj się sam i wybierz Galaxy Buds2 Pro!

Lekkie, niewielkie i niezwykle wygodne słuchawki Galaxy Buds

Wyobraź sobie, że każda słuchawka Samsung Galaxy Buds2 wazy zaledwie 5 gram! To waga, której nawet nie odczujesz na dłoni. Te niezwykle lekkie, filigranowe słuchawki komfortowo trzymają się w uszach nawet najbardziej aktywnych użytkowników. Dodatkowo w zestawie znajdziesz miękkie, elastyczne silikonowe nakładki w trzech rozmiarach. To wszystko po to, byś czuł się niezwykle komfortowo nawet podczas wielogodzinnego słuchania muzyki, rozmów czy po prostu delektowania się ciszą wspieraną przez aktywną redukcję hałasów (ANC). Słuchawki Samsung są dla Ciebie, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz.

 Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska


[1] 15% redukcja wielkości w porównaniu z Buds Pro w oparciu o rozmiar.

[2] Tylko w smartfonach i tabletach Galaxy z systemem Android i interfejsem One UI 3.1 lub nowszym. Dostępność dźwięku dookólnego i Dolby Head Tracking™ zależy od aplikacji i rodzaju treści. Enhanced Head Tracking and Funkcja Direct Multi-channel jest obsługiwana przez interfejs Android One UI w wersji 4.1.1 lub nowszej.

#artykuł sponsorowany #reklama