W dzisiejszych czasach, gdy coraz więcej osób pracuje w trybie zdalnym albo hybrydowym, mobilność i niezawodne narzędzia do pracy to absolutna podstawa. Samsung Galaxy Z Fold5 to nowoczesny składany smartfon z rysikiem – czy nadaje się do pracy? Sprawdzamy!

Telefon z rysikiem: precyzja i wygoda

Jednym z najbardziej wyróżniających się elementów smartfona Samsung Galaxy Z Fold5 jest jego nowoczesna, składana konstrukcja oraz możliwość korzystania z rysika[1]. Dla wielu profesjonalistów, zwłaszcza pracujących w szeroko pojętej branży kreatywnej, telefon z rysikiem to duże ułatwienie w codziennej pracy.

Telefon multimedialny Galaxy Z Fold5 pozwala na dokładne robienie notatek, rysowanie schematów czy edytowanie różnych dokumentów. Rysik w modelu Z Fold5 został tak zaprojektowany, aby zapewniać maksymalną precyzję, a jednocześnie narzędzie jest proste i intuicyjne w obsłudze[2].

Dzięki takim funkcjonalnościom ten model to ciekawy i wszechstronny smartfon do pracy. Przyda się każdemu, kto lubi prowadzić osobiste notatki i mieć swoje pomysły zawsze pod ręką.

Wybierz telefon multimedialny Samsung Galaxy Z Fold5

W świecie biznesu kluczowa jest wielozadaniowość i umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmieniających warunków pracy. Galaxy Z Fold5, jako telefon multimedialny, oferuje szeroki ekran, który pozwala na równoczesne korzystanie z wielu aplikacji[3] w bardzo wygodny sposób.

Możesz przeglądać prezentację dla klienta, odpowiadać na maile i prowadzić wideokonferencje bez konieczności przełączania się między różnymi oknami. Ponadto wysoka jakość dźwięku i obrazu sprawia, że każda prezentacja czy wideokonferencja może wyglądać i brzmieć znakomicie[4].

Smartfon do pracy – gdy ważna jest wydajność

Nie można zapomnieć o wydajności tego urządzenia. Galaxy Z Fold5 to telefon z rysikiem, które to akcesorium można dokupić osobno[5]. Smartfon został wyposażony w jeden z lepszych procesorów dostępnych na rynku oraz wystarczającą ilość pamięci RAM (12 GB), co czyni go świetnym smartfonem do wielozadaniowej pracy.

Długa żywotność baterii powoduje, że telefon może działać przez cały dzień pracy, nawet podczas intensywnego korzystania[6]. Wszystko dzięki podwójnej baterii o pojemności 4400 mAh w połączeniu z zaawansowanych technologicznie procesorem.

Galaxy Z Fold5: podsumowanie

Telefon multimedialny Samsung nie jest tylko modnym i innowacyjnym urządzeniem. Dzięki funkcjom takim jak rysik, wielozadaniowość czy potężne podzespoły, jest to smartfon, który może spełnić wymagania wielu profesjonalistów.

Jeśli szukasz wszechstronnego narzędzia do pracy, Galaxy Z Fold5 powinien być na Twojej liście priorytetów. To krok w stronę rewolucji w dziedzinie smartfonów i urządzeń osobistych. Składany smartfon Samsung może zastąpić komputer osobisty w wielu kwestiach.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.


[1] S Pen Fold Edition do Galaxy Z Fold5 sprzedawany oddzielnie. Użyj rysika S Pen przeznaczonego dla Galaxy Z Fold. Wszystkie inne rysiki S Pen lub rysiki mogą uszkodzić ekran. Galaxy Z Fold5 nie ma wbudowanego gniazda na rysik S Pen. Obsługa rysika S Pen jest ograniczona do ekranu głównego.

[2] S Pen Fold Edition do Galaxy Z Fold5 sprzedawany oddzielnie. Użyj rysika S Pen przeznaczonego dla Galaxy Z Fold. Wszystkie inne rysiki S Pen lub rysiki mogą uszkodzić ekran. Galaxy Z Fold5 nie ma wbudowanego gniazda na rysik S Pen. Obsługa rysika S Pen jest ograniczona do ekranu głównego.

[3] Niektóre aplikacje mogą nie być kompatybilne z funkcją Multi Window lub App Pair.

[4] Sterowanie wieloma funkcjami jest dostępne tylko na wybranych smartfonach Galaxy z One UI 5.1 lub nowszym, urządzeniach Galaxy Tab z One UI 5.1.1 lub nowszym oraz urządzeniach Galaxy Book wprowadzonych na rynek w 2021 roku lub nowszych z Samsung Settings v1.5 (Intel) lub Samsung Settings v3.3 (ARM).

[5] S Pen Fold Edition do Galaxy Z Fold5 sprzedawany oddzielnie. Użyj rysika S Pen przeznaczonego dla Galaxy Z Fold. Wszystkie inne rysiki S Pen lub rysiki mogą uszkodzić ekran. Galaxy Z Fold5 nie ma wbudowanego gniazda na rysik S Pen. Obsługa rysika S Pen jest ograniczona do ekranu głównego.

[6] Rzeczywista żywotność baterii różni się w zależności od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowano na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez UX Connect Research. Niezależnie ocenione przez badanie UX Connect między 2023.06.19 a 2023.06.29 w USA z przedpremierowymi wersjami SM-F946 i SM-F731 z ustawieniami domyślnymi i sieciami LTE i 5G Sub6.