MediGun Pro

Znaleźć dobry pistolet do masażu nie jest łatwo. Część produktów to modele, które mają krótki okres eksploatacji. Jeśli jednak postawi się na niemiecką solidność, można mieć gwarancję sprawności urządzenia do masażu przynajmniej przez kilka lat. Tak jest w przypadku marki Casada, uznanego producenta zza naszej zachodniej granicy. Jego MediGunPRO to pistolet do masażu o wszechstronnym zastosowaniu. Poznaj atuty tego produktu.

Jakie atuty ma pistolet do masażu MediGunPRO?

Po intensywnym treningu często pojawia się potrzeba zregenerowania mięśni, aby były w kolejnych dniach przygotowane na równie wyczerpujący wysiłek. Niezależnie od tego, czy ćwiczysz amatorsko, czy zawodowo, warto sprawić sobie pistolet do masażu MediGunPRO.  To urządzenie, dzięki któremu dotrzesz do głębokich partii mięśni i przyspieszysz regenerację sportową. Produkt polecany jest zwłaszcza dla tych osób, które często się przemieszczają i nie zawsze mogą pozwolić sobie na indywidualną sesję w gabinecie fizjoterapeuty lub profesjonalnego masażysty.

To ten rodzaj produktu, który sprawdza się w podróży. Zajmuje niewiele miejsca i można go włożyć do walizki. Pistolet do masażu MediGunPRO jest też bardzo poręczny podczas używania. Wystarczy go naładować i spakować do torby z ubraniami treningowymi. Równie dobrze może być używany stacjonarnie w domu. Chętnie kupują go także sami fizjoterapeuci, aby za pomocą tego urządzenia do masażu pomagać swoim klientom.

Pistolet do masażu MediGunPRO – poznaj szczegóły

Gdy znane już są ogólne informacje o tym, czym jest pistolet do masażu, pora z bliska przyjrzeć się modelowi marki Casada. Masażer MediGunPRO jest lekki. Waży zaledwie nieco ponad kilogram. Kupując ten produkt, otrzymasz elegancką walizkę zamykaną na zamek, w której znajdziesz pistolet do masażu, zasilacz oraz sześć różnych nakładek. Każda z nich ma osobne przeznaczenie, co jest dużym walorem dla użytkownika.

Można bowiem wybrać, jaki rodzaj masażu ma wykonać urządzenie. Do wszystkich części ciała przeznaczone są punktowa i płaska końcówka, a duże partie mięśni można też wymasować okrągłym zakończeniem. Do rozmasowywania gruzłów najlepiej użyć końcówki trapezowej, natomiast rozwidlona nakładka służy do masażu wzdłuż kręgosłupa. Ponadto urządzenie do masażu działa w dwóch trybach (automatycznym i ręcznym), które różnią się zmiennością prędkości. W ustawieniu ręcznym każdy, kto korzysta z pistoletu do masażu, może samodzielnie wybrać jedno z 5 ustawień prędkości (zakres od 1800 do 3400 uderzeń na minutę).

Użytkownicy urządzenia do masażu MediGunPRO cenią sobie też fakt, że jest to jeden z najcichszych pistoletów wibracyjnych, jakie są dostępne na rynku. Można zatem korzystać z niego także wieczorem, już po późno zakończonym treningu. I to bez obaw, że podczas masażu obudzimy tym bliskich. Przydatnym usprawnieniem jest umieszczenie informacji o stanie naładowania baterii. Dzięki temu zawsze wiesz, że należy podłączyć urządzenie do masażu do zasilacza. Sprawdź ofertę katalogu Casada i wejdź w posiadanie tego przydatnego produktu.