Wynajem krótkoterminowy samochodu

Twój samochód właśnie trafił do naprawy, a ty nie wyobrażasz sobie poruszania się innym środkiem komunikacji niż auto? Nic straconego! Dzięki opcji wynajmu możesz wypożyczyć samochód na tyle, ile chcesz! Wystarczy wybrać model, podpisać dokumenty i gotowe! Na jak długo można wynająć taki samochód?

  • Wynajem samochodu na dni może trwać od jednego dnia aż do całego miesiąca.
  • Wynajem samochodu na tygodnie pozwala na wygodne podróżowanie przez kilka, a nawet kilkanaście tygodni.
  • Wynajem samochodu na miesiące to dobra opcja dla tych, którzy chcą skorzystać z pojazdu przez dość długi okres.

Wynajem samochodu na dni

Rozwiązań wynajmu pojazdu jest wiele. Wynajem krótkoterminowy samochodu zazwyczaj dotyczy okresu od jednego dnia do miesiąca. Na ten czas pojazd jest do twojej dyspozycji. Przed podpisaniem umowy zapoznaj się z ofertą biura i wybierz samochód odpowiedni dla ciebie. Jeśli planujesz dłuższą trasę, postaw na wydajnego i wygodnego SUVa, dzięki któremu twoja podróż będzie komfortowa. Masz potrzebę częstych, lecz krótkich odcinków jazdy? Sprawdź dostępne opcje mniejszych pojazdów.

Dla fanów ekologicznych rozwiązań, biura oferują także możliwość wypożyczenia aut elektrycznych i hybrydowych. To niezła okazja, jeśli jeszcze nigdy nie prowadziłeś takiego samochodu, aby zweryfikować, jak kieruje się takim pojazdem. Firmy zazwyczaj posiadają we flocie kilka różnych modeli, które możesz przetestować.

Wynajem samochodu na tygodnie

Podczas wynajmu jedynymi kosztami, które cię obchodzą, są te dotyczące eksploatacji samochodu. Wszelkie opłaty związane z parkingami, autostradami czy tankowaniem są po twojej stronie. Jednak ubezpieczenie, naprawy i serwisowanie należą do firmy wynajmującej pojazd. W ten sposób możesz się rozkoszować jazdą i po ukończeniu określonego terminu zwrócić samochód do biura. Jednak bądź przygotowany na dokładną analizę i weryfikację stanu auta.

Innym rozwiązaniem jest wynajem średnioterminowy samochodu. Podobnie jak w przypadku krótszych terminów, wybierasz dostępny pojazd, a następnie przystępujesz do podpisywania dokumentów, aby otrzymać wymarzony samochód. Po finalizacji transakcji, kluczyki trafiają do ciebie i przez kolejne tygodnie masz pojazd do swojej dyspozycji.

Wynajem samochodu na miesiące

Jeszcze kolejną opcją jest wypożyczenie samochodu w jedną stronę. Wtedy też w myśl zasady door to door pojazd pojawia się w miejscu, które sam wyznaczysz. Przy zamawianiu auta online, wybierasz jego model, a następnie termin i godzinę przyjazdu, a także adres, na który przedstawiciel powinien dostarczyć samochód.

Opcja ta sprawdza się szczególnie w trasach na dłuższy dystans, ale i w tych, kiedy nasza podróż kończy się w innym mieście niż to, z którego odbieraliśmy pojazd. Również podczas rozwiązania, jakim jest wynajem samochodu na kilka miesięcy, da się skorzystać z takiej wersji – wystarczy podać szczegóły u przedstawiciela i umówić się na odbiór auta nawet w innym państwie.