prezenty na rocznicę

Niedługo Wasza kolejna rocznica, a Ty wciąż nie masz prezentu dla swojego mężczyzny? Zastanawiasz się, na co w tym roku postawić, by podarunek nie został po chwili rzucony w kąt i zapomniany? Przedstawiamy Ci sześć pomysłów na praktyczne prezenty na rocznicę związku dla chłopaka!

Szkolenie bezpiecznej jazdy

Podarunek, który świetnie sprawdzi się w przypadku każdego kierowcy to szkolenie bezpiecznej jazdy realizowane na profesjonalnym torze motoryzacyjnym lub w ruchu drogowym. Podczas kursu Twój partner będzie mógł poznać funkcje bezpieczeństwa w swoim aucie, a także nauczy się poruszać w zmiennych, utrudnionych, czasem nieprzewidywalnych warunkach drogowych. Nad całością czuwać będzie instruktor-kierowca z wieloletnim doświadczeniem. To świetny prezent na rocznicę dla każdego miłośnika zdobywania praktycznych umiejętności na drodze, przydatnych przez całe życie. 

Koszula szyta na miarę

Idealnie skrojona i dopasowana do sylwetki koszula dodaje pewności siebie każdemu dojrzałemu mężczyźnie. Jeśli Twój ukochany nie posiada jeszcze w swojej szafie tej części garderoby, skrojonej wyłącznie dla niego, podaruj mu voucher na możliwość stworzenia spersonalizowanej koszuli z rąk doświadczonej krawcowej. Taki prezent to dodatkowo możliwość wyrażenia swojego stylu i upodobań, gdyż projekt zostanie zrealizowany pod styl Twojego partnera. Dodatkowym atutem jest także gwarancja wykonania z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na długą żywotność prezentu.

Kurs barmański

Szkolenie barmańskie I stopnia to świetna opcja na rozpoczęcie swojej kariery za barem, ale będzie także idealnym prezentem rocznicowym dla partnera chcącego nabyć nowe umiejętności. Kurs taki obejmuje zazwyczaj 30 godzin szkoleniowych, z czego około 20% to wykłady teoretyczne, a 80% to czysta praktyka, pozwalająca na naukę zawodu w niezwykle szybkim tempie. Co ważne – realizacja odbywa się w dobrze zaopatrzonych barach, a kursanci uczą się na prawdziwych, wysokogatunkowych alkoholach, dzięki czemu już na etapie nauki mogą zobaczyć, jak dane typy napoi zachowują się w określonych koktajlach. Z takiego prezentu rocznicowego będzie zadowolony każdy partner uwielbiający zdobywać nowe umiejętności i próbować nowych ścieżek zawodowych.

Survival – weekendowa szkoła przetrwania

Survival, zwany również szkołą przetrwania, to kolejny praktyczny prezent uczący wielu przydatnych w życiu umiejętności. Idealnie sprawdzi się również jako oryginalny podarunek z okazji rocznicy związku dla chłopaka!  To szkolenie grupowe realizowane w naturalnym terenie pod okiem doświadczonego instruktora, który dzieli się z kursantami swoją wiedzą i radami dotyczącymi przetrwania w trudnych dla człowieka warunkach. Twój partner posiądzie szeroką wiedzę z zakresu organizowania pożywienia, schronienia, a także pierwszej pomocy w każdym środowisku i sytuacji.

Warsztaty stolarskie

Kolejna propozycja praktycznego prezentu na rocznicę dla niego to atrakcja idealna dla każdej złotej rączki i miłośnika majsterkowania. Stacjonarne warsztaty stolarskie to świetna okazja do poznania procesów obróbki drewna, narzędzi wykorzystywanych w stolarstwie, a także spróbowania stworzenia swojej pierwszej konstrukcji pod okiem profesjonalistów.  

Kurs warzenia piwa

Ostatnia inspiracja rocznicowego prezentu dla chłopaka przypadnie do gustu szczególnie miłośnikom złotego trunku. Kurs warzenia piwa pozwala na naukę samodzielnego tworzenia tego alkoholowego napoju, a także na poznanie jego historii, procesu tworzenia oraz doboru surowców do produkcji. Szkolenie to może być świetnym wstępem do pracy piwowara – jeśli Twój partner chciałby rozpocząć swoją karierę w tym kierunku, już wiesz jaki prezent sprawić mu na najbliższą rocznicę!

Jesteśmy pewni, że z tak różnorodnych inspiracji wybierzesz podarunek idealny dla Twojego partnera. Jak widać, że praktyczne prezenty wcale nie muszą być nudne, wystarczy jedynie postawić na podarunki w formie przeżyć!

Źródło zdjęcia: unsplash.com