L’assai® Medical Clinic

Szukasz sprawdzonej kliniki realizującej usługi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej lub chirurgii plastycznej? Chcesz mieć pewność, że znajdziesz się pod skrzydłami najlepszych specjalistów, a w trakcie konsultacji i zabiegów poczujesz się wyjątkowo? Tak przyjemne doświadczenia mają pacjenci L’assai® Medical Clinic. Poznaj ofertę tej kliniki. 

Zabiegi dla piękna, pewności siebie i dobrego samopoczucia 

Klinika L’assai® Medical Clinic znajduje się w samym centrum Gdyni, w ekskluzywnym Sea Towers, skąd roztacza się kojący widok na morze. Tuż po wejściu do kliniki pacjentów witają specjaliści, którzy kochają pomagać kobietom i mężczyznom w odzyskaniu pewności siebie i dobrego samopoczucia. 

Po dokładnym zapoznaniu się z historią pacjenta i jego oczekiwaniami specjaliści proponują formę wsparcia przynoszącą najlepsze rezultaty. W codziennej pracy łączą kompetencje ze szczerą troską o pacjentów. Oferują zabiegi w pełni dostosowane do indywidualnej sytuacji i realnie poprawiające jakość życia. 

W L’assai® Medical Clinic świetnie oceniani lekarze wykonują takie zabiegi, jak:

  • plastyka powiek,
  • plastyka uszu,
  • leczenie żylaków nóg,
  • leczenie hemoroidów,
  • leczenie nietrzymania moczu u kobiet.

Zapraszamy do odwiedzenia strony kliniki i zapoznania się z pełną ofertą.

Znajomość światowych trendów i produkty w jakości premium 

L’assai® Medical Clinic może zapewnić swym pacjentom bezpieczeństwo i najwyższą jakość usług dzięki obecności specjalistów. Kobiety i mężczyźni chcący wreszcie poczuć się lepiej, są pod skrzydłami lekarzy z wieloletnią praktyką i znającymi światowe trendy. Co więcej, w codziennej pracy specjaliści korzystają ze sprawdzonych produktów klasy premium. 

Wybór najlepszych dostępnych na rynku preparatów wpływa pozytywnie na efekty zabiegów oraz poziom satysfakcji pań i panów. Chcesz poznać oceny osób, które skorzystały z usług oferowanych przez klinikę? Gdy odwiedzisz jej stronę internetową, poznasz nie tylko ofertę wszystkich zabiegów, ale i opinie zadowolonych pacjentów.